Novinky

Novinky a plány

Slibovala jsem v lednu při přechodu na nový web, koncept, rubriky a témata. Že jste je nezaregistrovali? Teprve přijdou. 

Omlouvám se, že to trvalo, ale tenhle rok je nějaký bláznivý a já se z říjnového „přesně vím jak chci žít a jdu do toho naplno“ dostala do fáze „myslím, že vím co chci, ale nějak se v tom plácám a nevím kudy na to“

Takže jsem se tak jako plácala mezi vším a ničím až mi konečně některé věci došly a zapadly tam kam bylo potřeba. Některé ještě hledají svoje místo a některé tak podivně levitují v prostoru a čekají jestli vůbec nějaké místo mají.

Než ho najdou, budu se věnovat tomu všemu co už tak nějak pasuje kam má. Plán je tedy v tuhle chvíli jednoduchý:

  • především návrat k tomu jaké to tu bylo celé roky. Osobní. Spíš deník než blog.
  • Jednou měsíčně Moc toho nevim, protože pravidelná rubrika potřebuje pravidelnost a nevím jak vás, ale mě zrovna tahle dost baví.
  • Minimálně jedna pozvánka/tip měsíčně na nějakou pěknou kulturní akci, protože pořád někam chodím, nebo jezdím, ale že bych se podělila to ne a je to určitě škoda.
  • Nová sekce pracovně zatím nazvaná „Z běhu“, která bude něco jako zápisy myšlenek, které mi běží hlavou při běhání. Bez cenzury (!).
  • Reporty z akcí a fotky. Pro ty, kteří nemohli na akce, na které jsem zvala.
  • Sem-tam recept, protože vařím a peču ve velkém a je škoda se nepodělit.
  • Povídání o běhání, protože to se čím dál víc ukazuje jako něco, co mě drží při životě.

Časem samozřejmě mnohem víc, jakmile si doposedají všechny věci, určitě přibudou další témata. Řeším (ne)jednu velkou věc o které bych hodně chtěla psát. Zatím je ale brzo, něco je v procesu a nejisté a to další zatím nemám pod kontrolou. Možná napíšu o tom jak to nezvládám, protože si už nechci na nic hrát. S hraním her mi nějak došla trpělivost.

No nic, to už je jiná pohádka o které vám asi taky časem napíšu. O vztazích a jak na prd to s nima je.

Zatím si můžete poslechnout tuhle krásnou a trochu smutnou písničku…a těšit se, že taky bude nový vzhled blogu, protože to jak to tu vypadá teď pořád nějak není úplně podle mých představ.

 

 

 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..