Život

Únor

Jako každý rok i letos jsem v lednu myslela na to, že v únoru tentokrát tu challenge prostě dám a pak jsem si zase vzpomněla až 12. že už je únor. Naštěstí jsem při pohledu do mobilu zjistila, že mám z každého dne jednu fotku a tak aspoň symbolicky, letos splněno 🙂

Pro ty kdo neví o co jde, tak kdysi dávno v roce 2012 jsme s holkama na sociální síti plurk vymyslely, že v únoru každý den natočíme krátké několika sekundové video a na konci měsíce tak budeme mít sestřih toho nejzajímavějšího co jsme ten měsíc dělaly. Já to už tehdy nějak nezvládla a tak jsem točila březen. A od té doby na to vždycky v únoru zapomenu a v březnu se mi pak už nechce.

Třeba Janina to statečně drží celých těch 6 let, což strašně obdivuju a už se těším na letošní. Třeba se mi to ještě někdy taky podaří. Ale letos asi ne, únorové video poskládané z fotek nakonec dopadlo víc než dobře a tak nevím zda se mi chce točit březen. Uvidíme, třeba se k tomu ještě rozhoupu. Mám tam v březnu naplánováno několik zajímavých akcí, tak by to možná stálo za to. Uvidím, nechci nic slibovat, znám se.  Zatím si můžete užít můj únor:

Závěrem bych jen dodala, že únor byl strašně rychlý měsíc, zase to uteklo ani nevím jak. Přijde mi to včera co jsem psala o lednu a najednou je prvního března.

Jinak nic nového, škola mě pořád stresuje, chlapi mě nechtějí a pomalu už ani já je (asi přecházím do rezignovaného módu), kamarádky mi na přeskáčku lezou na nervy a kudy chodím tudy jen přepočítávám peníze.

Takže je všechno při starém.

Třeba se něco změní v březnu. Uvidíme.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..