Novinky

Je to tady!

Bylo to rychlejší než jsem čekala, zatím jedeme ve zkušebním provozu, musím vychytat ještě design a nějaké mouchy a zjistit jak to vlastně všechno funguje, protože blogger byl nějak uživatelsky víc pro blondýny. Hlavní ale je, že už to funguje.

Takže vás tímto vítám na novém blogu a doufám, že se vám tu bude líbit minimálně tak jako na tom starém.

Postupně doladím menu i rubriky, pro lepší orientaci a postupně i vyladím starší příspěvky tak aby fungovaly na 100%, na novém vzhledu. Prozatím poprosím o shovívavost pokud nebude něco fungovat. A zároveň o případnou zpětnou vazbu. Uvítám jakékoliv rady, nápady a připomínky. Náměty na to co byste tu rádi četli, co naopak vůbec nechcete atd. A pokud narazíte někdo na něco nefunkčního, bude super když mi dáte vědět.

Zřídila jsem blogu taky facebookovou stránku (odkaz vpravo pod ikonkou FB), takže můžete dát like, případně mi tam poslat zprávu.
Mám pro vás rozepsané dva nové příspěvky, takže jakmile se přestanu vrtat ve všech těch kódech a pluginech a budu mít čas to přepsat z bloku, tak se můžete těšit na nové Moc toho nevim a příští týden na lednové shrnutí. A taky na jeden report z divadla kam se na konci měsíce chystám.

Mějte se famfárově!

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..