Kultura, Pozvánky, Výlety, Život

Pozvánka: Festival Komiksu a ilustrace 16.-18.11.2018

Stejně jako loni, i letos se v Ústí nad Labem, ve Veřejném sále Hraničář (a nejen tam), uskuteční festival komiksu a ilustrace. Tentokrát už třetí ročník, jehož hlavním tématem bude Psychomagie.

Tady https://www.facebook.com/events/740090503007028/ najdete facebookovou událost k festivalu, kde je kompletní program. Vypadá to, že to bude nabité a zábavné jako loni a všichni si přijdou na své. Výstavy, workshopy, tetování, program pro děti i koncerty pro dospělé.

Kromě festivalu, v Galerii Hraničář aktuálně probíhá výstava Topografie pozornosti, v sobotu od 14 hod bude její komentovaná prohlídka, tady https://hranicar-usti.cz/galerie-hranicar/ si můžete přečíst o čem je. Téma duševních poruch, jejich léčba a především prevence jejich vzniku je něco co mě dlouhodobě zajímá a proto si to určitě nenechám ujít. Stejně jako přednášku ve stejný den, od 17 hod o využití psychedelik v psychiatrii.

Následovat bude diskuze s českými a německými tvůrci, kteří představí své aktuální či budoucí projekty a loni to byla jedna z nejzajímavějších částí festivalu.

V neděli se zase zaručeně nechám potetovat, jak se tak znám, abych rozšířila sbírku svých ‚ústeckých tetování‘ a potom zajdu mrknout na workshop Pájená kresba, protože i když jsem výtvarně úplně levá, ráda si zkusím něco nového.
Od 15 hod potom bude filmové pásmo s tématem Psychomagie což bude taky určitě stát za to.

Takže jestli nemáte příští víkend co dělat a máte rádi komiksy a ilustrace, určitě si udělejte výlet do Ústí. Vloni to bylo dobrý a letos to bude určitě ještě lepší, program je nabitý a myslím, že pro každého se něco najde.

(PS:Jako bonus máte možnost mě tam někde zahlédnout, nebo potkat. A autogramy dávám =D )

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..